O firmie

Firma Pneumatic powstała w 2009 roku skupiając sie od początku na kwestiach związanych z zarządzaniem i efektywnym wykorzystaniem półki motoryzacyjnej każdego swojego klienta. System rozwoju i koncepcji przyczynił sie do szybkiego rozwoju co po pewnym czasie uplasowało nas jako jedna z liczących się firm rynku motoryzacyjnego.  Firma rozwija się bardzo dynamicznie i analizując potrzeby rynku dba o zaspokojenie oczekiwań  klientów.

Lokalizacja w okolicach Poznania nie jest przypadkowa – bliski kontakt Autostrady A2 i trasy krajowej nr 5 w znacznym stopniu usprawnia działania logistyczne  i pomaga w uzyskaniu wyznaczonego celu – możliwości obsługiwania terenu całego kraju.

Od 2014 roku wspierani jestesmy przez spółkę nadrzędną  Pneumatic Group, która zajmuję się produkcją, importem oraz eksportem akcesoriów motoryzacyjnych.

Nasza siła tkwi w pracownikach…….to fakt!

Firmę tworzy zespół aktywnych i doświadczonych ludzi, którzy charakteryzują się wiedzą, kompetencją oraz profesjonalizmem. Wykwalifikowany personel zapewnia fachowe doradztwo techniczne, szybką i sprawną obsługę, serwis oraz dostawę pod adres wskazany przez Klienta.

Sieć handlowców obejmująca teren całego kraju gwarantuje szybkie i skuteczne dotarcie do klientów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych (tablety z oprogramowaniem do sprzedaży mobilnej) przedstawiciele mają stały kontakt z firmą w trybie on-line. Tworzone przez nich zamówienia u klientów po kilku sekundach znajdują się już w firmowej bazie danych, skąd automatycznie trafiają do magazynu. Dzięki sprawnej organizacji czas tworzenia dokumentów został skrócony do minimum.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem logistycznym. Zapewniamy stałą dostępność proponowanych przez Nas produktów, ekspresową dostawę (24h) oraz elastyczność w zakresie warunków cenowych. W zależności od potrzeb i możliwości dostawy realizujemy za pomocą własnego taboru lub spedycji

Pneumatic posiada bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment.  Dostarczamy ponad 4000  produktów w zupełności zaspokajajac potrzeby odbiorców. Asortyment aktualizowany jest raz w tygodniu – oferta poszerza się w miarę potrzeb klientów.

Jako zaangażowany partner chcielibyśmy bezpośrednio przyczynić się do zwiększenia wydajności i efektywności naszych klientów. Oprócz produktów oferujemy wiele dodatkowych usług, dostosowanych do Państwa życzeń, potrzeb i wyzwań. Państwa sukces jest również naszym sukcesem.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami, aby bezpośrednio przyczyniać się do ich dalszego rozwoju. Nasi handlowcy chętnie pomogą Państwu znaleźć odpowiednie rozwiązania, dostosowane do Państwa wymagań.